У суботу, 5 травня, в актовій залі Броварського навчально-виховного комплексу благодійний фонд «Від мрії до реальності» провів особливе свято.
Напередодні, на фейсбук-сторінці фонду, проводився фотоконкурс для діток з особливими потребами, де з-поміж 26 учасників було обрано трьох переможців. Як повідомляє Анастасія, засновниця БФ: «Ми хотіли відзначити не тільки переможців, але й усіх діточок, які брали участь у конкурсі, бо для них це справді важливо та радісно».
Силами волонтерів і небайдужих людей маленькі учасники та їхні батьки отримали море емоцій та незабутній день. Відбувся святковий концерт.
Всім діткам вручили подарунки, грамоти, пам’ятні статуетки. Переможці конкурсу отримали подарункові сертифікати у розмірі 1000 грн для здійснення дитячої мрії. Святкову атмосферу творили аніматори від (Дом Матери Ребенка) та( Арт-Центр Акторської гри та Режисури Іванни Маньковської), яскраві шоу мильних бульбашок від (Яна Поліщук). Додатковим подарунком стала професійна фотосесія.
Ось так небайдужість людей, добра мета, світла ідея творять маленькі дива для тих хто поруч, хто опинився у скрутному становищі та потребує підтримки і доброго слова. Спільними зусиллями можна творити великі справи. Благодійний фонд «Від мрії до реальності» запрошує вас долучатися та разом творити добрі справи для всіх маленьких броварчан, які цього дійсно потребують.
Тел: 097 772 98 85