У вихідні на Торгмаші, в районі Гімназії ім. Олійника невідомі вирубали велике дерево.
За думкою очевидців це було зроблено спеціально у вихідний день аби не було супротиву з боку влади. Але на скаргу від мешканців, незважаючи на вихідний день, на місце події виїхав спецвідділ контролю за станом благоустрою та зовнішнім дизайном міста.
«Коли я приїхав до гімназії, то дерево вже було зрубане і навіть викликали екскаватор аби викорчувати коріння. Ми заборонили це робити до з’ясування ситуації», – повідомляє Олег Єжаков, в.о. начальника спецвідділу.
У виконкомі запевнили, що винного обов’язково знайдуть, зобов’яжуть таки вивезти стовбур і коріння з території, а на місті вирубаного дерева висадити декілька молодих садженців.
Не під запис очевидці зізнаються, що скоріш за все ініціатор акції – власник магазину «Форум», що будується на ділянці поруч. Кажуть, що таким чином підприємець намагався облаштувати парковку перед новим супермаркетом.