Надвечір Дня усіх закоханих вперше у Броварах було проведено конкурсно-розважальну програму «На крилах вічної любові». Про враження та емоції – з перших вуст від журналістів «ГР»
Рецепт гарного настрою
Як провести романтичний святковий вечір з коханою людиною у День святого Валентина? Варіантів безліч.
Кожна пара виходить зі своїх власних уподобань та інтересів. Комусь цікаво посидіти у затишному кафе, комусь більше подобається сходити в кіно чи відвідати театр, а хтось і вдома на улюбленому дивані перед телевізором непогано почувається.
Однак, ще один «рецепт» гарного настрою та яскравих вражень для броварчан цьогоріч запропонували організатори конкурсно-розважальної молодіжної програми, у рамках якої 14 лютого шість талановитих броварських пар вийшли на сцену МКЦ «Прометей».
«Ідея провести такий захід виникла вже давно, адже хотілося б, щоб цікаве та змістовне дозвілля мали не тільки наші діти та представники старшого покоління, але й молодь, яка за допомогою ось таких проектів має змогу проявити на загал увесь свій творчий потенціал», – каже автор ідеї шоу-програми, голова ГО «Броварська мистецька агенція» Наталія Багмут.
Романтичні сторінки розважального шоу
Хвилююче освідчення у вічному почутті юних героїв легендарної повісті Шекспіра «Ромео і Джульєтта» налаштувало глядачів на романтичний лад і шоу розпочалося.
Протягом усього вечора на сцені були елегантні та витончені ведучі – актор Київського молодого театру «Гайдамаки ХХІ століття» Дмитро Красний та журналістка телеканалу «Україна» Марія Петрик.
Шість пар демонстрували зі сцени своє бачення високих людських відносин, дарували свої глибинні почуття та розповідали власні унікальні історії, застосовуючи усі можливі творчі засоби.
Сучасна хореографія від театру танцю «Міхвар» перенесла глядачів у казкову країну, де виточена Красуня жертвенною силою кохання врятувала від загибелі та повернула до життя Чудовисько. Героїв фантастичної історії кохання від Шарля Перро талановито зіграли Анна Стельмах та Юрій Гуренко.
Наступні учасники шоу – романтичні національні герої з повісті Гоголя «Вечори на хуторі біля Диканьки» – в буквальному сенсі цього слова проспівали чудернацьку історію кохання зарозумілої сільської красуні Оксани та щирого коваля Вакули. Сольні партії виконували Анна Мельник та Ярослав Скрипка.
Справжні стиляги з однойменного мюзиклу Валерія Тодоровського у супроводі хореографічного ансамблю «Престиж» перенесли глядачів у ті часи, коли наші прабабусі ходили в безликому сірому вбранні, а прадідусі не могли собі дозволити поцілувати кохану дівчину на вулиці. Емоційно протестували проти усього штучно забороненого броварські Мейс та Поліна – Нікіта Нємцов та Іванна Петракій.
Наступних романтичних героїв знають та люблять усі – і дорослі, і діти. Без перебільшення дивовижно-чарівні, завзяті та милі герої повісті американця Уільяма Стейга Шрек та Фіона у виконанні Анастасії Мацібори та Олександра Брусенка разом зі зразковим колективом «Тріумф» просто підкорили зал своєю запальною хореографією.
Історія містичних відносин героїв легендарної поеми Василя Симоненка «Русалка і Солдат» не залишила байдужим жодного глядача. Адже сила художнього слова, майстерно втілена в образи Іриною Лещик та Антоном Кушкою, мимоволі перенесла героїв у наше сьогодення, коли тисячі українських хлопців стають на захист рідної землі, а свої люблячі серця залишають коханим. Допомагали конкурсантам їх друзі зі зразкового театру-студії «Едельвейс».
І остання, але не менш легендарна пара – герої величного століття, які пронесли своє кохання через все життя. Біль, розпач, ненависть, тривога та безкінечна ніжність – всі ці почуття майстерно втілилися в образах Роксолани та Сулеймана у виконанні Анни Бордюг, Андрія Сизоненка та народного хореографічного колективу «Оксамит».
Опісля представлення «візитівок», на конкурсантів очікувало ще одне випробування – бліц-турнір, під час якого пари відповідали на питання відповідно до ситуацій – в більшості своїй жартівливих. Успішно витримавши усі конкурсні етапи, учасники разом з глядачами мали нагоду насолодитися романтичною мистецькою програмою, яку подарували броварчанам юні, але безмежно талановиті співачки – учасниці відбіркового фінального туру дитячого пісенного Євробачення, група «Bright child», а також лауреати міжнародних та всеукраїнських конкурсів співачка Євгенія Дубцова, гітаристка Катерина Салон та саксофоніст Назар Кучинський.
Приємні подарунки та номінації
І ось нарешті члени журі піднімаються на сцену для оголошення результатів конкурсу. До речі, до складу «суддівської команди» входили чемпіон світу з плавання Сергій Бреус, комерційний директор комплексу «У лісі» Ірина Москальчук, голова ГО «Спільними зусиллями» Ярослав Добровський та арт-директор театру «Тисячоліття» Ірина Шаповалова.
Кожна пара отримала окрім величезної «порції» овацій від прихильників, численні подарунки. Зокрема, абонементи на відвідування басейну «Купава» та «Оздоровчо-реабілітаційного центру», квитки на концерт гурту «Краяни» та спектаклі театру «Тисячоліття», а також можливість провести романтичний вечір в кафе «У лісі».
Годі й казати, що кожна пара отримала власний титул та стала переможцем у певній номінації – найніжніша, найталановитіша, найкреативніша, найчарівніша, найоригінальніша пара. Однак, переможцем конкурсу та найзакоханішою парою було одностайно визнано Олександра Брусенка та Анастасію Мацібору. Щасливі переможці відправилися на романтичну вечерю до ресторанного комплексу «Петровський бровар», а організатори пообіцяли не зупинятися на досягненому та вже найближчим часом презентувати нові мистецькі проекти у Броварах.
Ольга Підлісна
